Fanklub

Oficiální český a slovenský fanklub Kaizers Orchestra

Naším cílem je najít a spojit co nejvíc fanoušků Kaizers v ČR a SR, případně okolních zemích, včetně norských studentů. Pokud nás bude více, rádi bychom jezdili společně na koncerty nebo organizovali srazy. Chceme šířit hudbu od Kaizers mezi další lidi, protože si myslíme, že by byla škoda, kdyby tato kapela zůstala u nás neznámou.

Neznáte Kaizers? —> Poslechněte si největší hity z našeho výběru a zamilujte se!

Kdo to tady má na svědomí? —> viz níže

Chcete nám napsat? —> Tak nám napište :)

Ompa til du dør!

Jak se zapojit

  • Pošlete nám report z koncertu Kaizers včetně fotek, rádi jej uveřejníme (podívejte se, jak by měl zhruba vypadat).
  • Umíte dobře norsky? Uvítáme překlady článků, rozhovorů a videí do češtiny nebo angličtiny.
  • Pojeďte s námi na koncert!

Pokud chcete v některém z uvedených bodů nebo jakkoliv jinak pomoci, neváhejte a kontaktujte nás!

 

Kdo jsme

ivan

Kaizers jsem objevil teprve koncem roku 2011. Jejich hudba je jiná, bláznivá a hravá. U většiny kapel si poslechnu několik skladeb, ale Kaizers jsou jedni z mála, u kterých si vychutnávám celá alba. Byl jsem zatím na třech koncertech a závěrečné turné si chci užít naplno. Nejvíc se těším na koncerty v Praze, Londýně a Kodani. Na kaizers.cz dělám správce, píšu a překládám.

milan

S Kaizers jsem se poprvé setkal již v roce 2006. Po poslechu několika písní, které se mi celkem líbily, jsem si k nim ale nevytvořil žádný hlubší vztah a bral jsem je jako naprosto řadovou kapelu, což se změnilo v létě 2011. Na cestách Norskem jsem byl s Kaizers seznámen podruhé, po návratu do ČR jsem jim dal druhou šanci a vyplatilo se! Taková směs originality a jak o sobě sami Kaizers říkaji – inovativně alternativního rocku se hledá ve světových hudebních kruzích jen těžko. V roce 2012 přišel první živák v Bergenu a Kaizers virus mě definitivně dostal. Takže doporučuji – nevzdávejte to s Kaizers po prvním poslechu, účinky se definitivně dostaví…

This post is also available in: English